Satın almak için en iyi 7 Solana NFT jetonu


Solana’nın artan popülaritesi ve altında yatan teknoloji için sahip olduğu fütürist yol haritası şaşırtıcı. Solana blok zincirinin sunacağı daha çok şey olsa da, şu anda popülerliği artan NFT’lerden bahsedeceğiz. Bu gönderi, satın almak için doğru Solana NFT’lerini seçmenize yardımcı olacaktır. Uzun vadeli HODL hedeflerinizin bir parçası olarak veya bunları daha yüksek bir fiyata açığa satmak için. Vakit kaybetmeden Solana tabanlı NFT’lerin umut vadeden bazılarına bir göz atalım.

1. SolPunks (buradan edinin)

Başlangıç ​​Fiyatı: 7.83 SOL

Satın alınacak en iyi Solana NFT'leri
Ethereum blok zincirindeki Cryptopunks’ı kaçırdıysanız, Solana blok zincirindeki SolPunks NFT’yi yakalama şansınız burada. Solpunk’lar 10.000 NFT karakterinden oluşan bir koleksiyondur. Bunların tümü, benzersiz özelliklere ve diğer özelliklere sahip rastgele karakterlerdir. Cyberpunks ile neredeyse benzer bir isme sahip olmasının yanı sıra, bu NFT, Original Cyberpunks serisinin bir parçası değil veya yapımcılarla ilişkili değil. Bununla birlikte, solana’daki Solpunks NFT, 2250’den fazla koleksiyoncu tarafından satın alındı ​​ve 427.48k Solana değerinde işlem gerçekleştirdi. Satın almak için gelecek vaat eden Solana NFT’lerinden biridir.

2. Infinity Labs – Çözücüden Sahneler ( Buradan Alın )

Başlangıç ​​Fiyatı: 1.76 SOL

Yatırım yapılacak Solana NFT'leri

Solverse NFT’den Infinity Labs sahneleri akıllıca oluşturulmuş bir NFT’dir. Koleksiyon öncelikle, Solverse dünyası Metaverse’den bir NFT’ye dönüştürülmüş 8888 ekran görüntüsüdür. 8888 görüntünün her biri sanal dünyada farklı açılardan çeşitli konumlarda çekilmiştir.
Bazı sahneler, keşfedilmemiş gizli kalıntılardan veya rahat bir yatak odasından veya sanal dünyadaki bir fantezi diyarının Ariel çekimlerinden görüntüler içeriyor. Çözücü içindeki grafiklerin kalitesi oldukça iyi ve bu nedenle NFT’ler de koleksiyoncuya layık. Mevcut ticaret hacmi 7323 SOL değerinde. Metaverse’e uzun vadede girmek istiyorsanız, bu Solana NFT’lerini satın almayı düşünün.

3. Undead Apes (buradan alın)

Başlangıç ​​Fiyatı: 3.27

Satın almak için Solana NFT'leri

Undead Apes NFT, NFT olarak basılmış 2500 benzersiz, Zombi görünümlü Maymun görüntüsünden oluşan bir koleksiyon. Undead Apes NFT’leri elle çizilmiş çizimlerdir ve tümü illüstratör tarafından çizilen özelliklere ve benzersizliğe sahiptir. Undead Apes Society NFT’nin benzersiz satış teklifi, onların sadece NFT’lerden çok daha fazlası olmaları ve arkasındaki ekibin, yol haritalarının bir parçası olarak planlanan Merkezi Olmayan Otonom Organizasyonlar (DAO’lar), Likidite Havuzları, kredi ürünleri vb. gibi eksiksiz bir ürün paketi oluşturmasıdır. . Ekip ayrıca, kârın %100’ünün çeşitli hizmetleri finanse etmek için Likidite Havuzlarına gideceğini söylüyor.
NFT’yi Likidite havuzuna yatırmayı seçerseniz (buna Mezarlık derler), $ Bonez adlı bir ödül jetonu alırsınız.
Yazının yazıldığı sırada Undead Apes NFT’nin 7323,26 SOL işlem hacmi vardı ve ortalama fiyat 3.35 Sol civarındaydı. Maymunlar senin işinse, bunlar satın alınacak en iyi Ape Solana NFT’leri.

4. Solsteads ile Vatandaşlar ( Buradan alın)

Kat Fiyatı: 3.09

Yatırım yapılacak en iyi Solana NFT'leri

Solsteads, üzerindeki her inç ve varlığın bir NFT olarak satın alınabileceği 2D animasyonlu bir sanal dünyadır (Simpsons’ın bir bölümünde yaşadığınızı hayal edin). Sokaklar, bina, makineler ve karakterler dahil. Citizens by Solsteads, sanal dünyada yaşayan her benzersiz karakterin bir NFT’sidir.
Bir Citizen NFT satın aldığınızda, sanal dünyada geçici olarak misafir olarak kalma hakkınız olur, onlar da belirli ayrıcalıklı özelliklere erişim elde eder. Halihazırda bir Solstead arazi parseliniz varsa, istediğiniz kadar kalabilirsiniz.
Yurttaşlar, benzersiz özelliklere sahip iyi çizilmiş animasyonlardır ve farklı şekil, boyut ve giyilebilir cihazlarla gelirler. Satıştan elde edilen gelirin %10’u New Orleans’taki bir hayır kurumuna gidiyor. Havalı ve hiperaktif bir topluluğa katılmak mı istiyorsunuz? bunlar yatırım yapmak için en iyi Solana NFT’leridir.

5. SolSnatchers (buradan alın)

Taban Fiyatı: 0.28 SOL

Tutulacak En İyi Solana NFT'leri

NFT koleksiyonunuzda birkaç Grimm Reaper’ı hayal edin, o zaman bu, Solana Blockchain’deki NFT’ye gitmeniz. Solsnatchers NFT, 220’den fazla benzersiz özelliğe sahiptir ve 10.000 benzersiz şekilde oluşturulmuş Grim Reapers koleksiyonunun bir parçasıdır. SolSnatchers NFT’leri, sahiplerine, yalnızca NFT sahipleri ve erken benimseyenler topluluğu olan SOLUNDERWORLD’e özel erişim sağlar. Avantajlar, özel etkinlik davetlerinden ve Metaverse’lerinde markaların sunduğu bir dizi tekliften oluşur. Mevcut fiyat, listede belirtilen fiyatlardan gerçekten daha düşük ve topluluk, NFT’leri tüm hızıyla satın aldı. Solanart Marketplace’te şimdiye kadarki toplam ticaret değeri 47.28k SOL’dir. SolSnatchers, tutulacak en iyi Solana NFT’leri listesine giriyor.

6. BotBorg’lar (Buradan Alın)

Kat Fiyatı: 3.00 SOL

Satın alınacak en iyi Solana NFT'leri

BotBorgs NFT, Borgverse adlı Play to Earn (P2E) açık dünya bilim kurgu Metaverse’inin bir parçasıdır. Borgverse çok gezegenlidir ve kullanıcılar çeşitli görevler ve meydan okumalar için sanal dünyayı dolaşabilirler.
BotBorgs, Polygon, Ethereum, vb. gibi diğer blok zincirlerinden NFT’lere izin veren Çapraz zincir uyumlu bir Metaverse olarak çalışmak üzere tasarlanmıştır.
BotBorgs NFT, özel özelliklerin kilidini açar ve güçlendirmeler / alım satım ve ekosistem içinde NFT’yi stake etmek için kullanılabilir. Solana merkezli NFT 3.42 SOL’den işlem görüyordu ve 70248.41 SOL değerinde işlem yapılıyordu. BotBorgs kesinlikle dikkate alınması gereken en iyi Solana NFT’lerinden biridir.

7. Sollammas (Buradan alın)

Taban fiyat: 1.75 SOL

En İyi Solana NFT'leri

Sollamas NFT, Solana Blockchain’de saklanan mülkiyet kanıtına sahip, algoritmik olarak oluşturulmuş, benzersiz, sevimli ve tahsil edilebilir 8.888 Llama’dır. Bu Sollamalar, Şapka, Sombreros, Mohawks, Shades vb. Gibi çeşitli başlıklar ve aksesuarlarla basılmıştır.
Olabildiğince sevimliler ve 8 bitlik bir illüstrasyon olarak tasarlandılar. Koleksiyondan nadir olanlar Zombie, Robot ve Alien. Şanslıysanız ve tam zamanında, onu ele geçirebilirsiniz. Sollamas’ın şimdiye kadar toplam 95.42k SOL işlem hacmi var.
Bunlar, SOLANA’nın NFT Pazaryerlerinde alınıp satılan harika NFT’lerden bazıları. Gerçekten beğendiklerinizi arayın ve herhangi birini satın almadan önce bilinçli bir karar verin. Lama’yı seviyor musun? bunlar onları sevimli piksel sanatında temsil edecek en iyi Solana NFT’leri 🙂

Other Languages: German | Chinese | Korean | Spanish | TurkishRussian |  English

Summary
Satın almak için en iyi 7 Solana NFT jetonu
Article Name
Satın almak için en iyi 7 Solana NFT jetonu
Description
Solana'nın artan popülaritesi ve altında yatan teknoloji için sahip olduğu fütürist yol haritası şaşırtıcı. Solana blok zincirinin sunacağı daha çok şey olsa da, şu anda popülerliği artan NFT'lerden bahsedeceğiz.
Author
Publisher Name
Fast & Clean
Publisher Logo
Tags from the story
, ,
Written By
More from Amal Paul

Delphi and Innoviz partner for making Self Driving Solutions

Delphi Automotive PLC is a vehicle component supplier for automotive and commercial...
Read More