Satın almak için en iyi 7 Avalanche AVAX NFT jetonları


Avalanche, NFT’ler söz konusu olduğunda diğerlerine göre önemli bir avantajı olan bir Alt Blockchain gibidir. Avalanche’ın en önemli özelliklerinden biri, daha düşük işlem ücretleri sunması, işlemin hızının diğer blok zincirlerine kıyasla daha hızlı ve çevre dostu olmasıdır. Bu, Avalanche blok zincirinde NFT satın almayı kazançlı hale getirir. Satın almak için en iyi Avalanche Avax NFT’lerinden bazılarına bakalım.

1. Metaverse Anahtarları ( Buradan Alın )
Taban Fiyatı: 0.09 AVAX

Satın alınacak en iyi Avalanche Avax NFT

Metaverse Anahtarları, farklı blok zincirindeki popüler NFT’lerden biridir. Keys To Metaverse’in arkasındaki konsept, NFT’nin her NFT parçasının anlatacak bir hikayesi olmasıdır. Aşağıdaki resme bakarsanız, anahtar Yay, Sap, Yaka, Anahtarlık vb. gibi çeşitli parçalardan oluşur. Parçalar tek tek tarihsel, kültürel veya ilginç bir gerçeği temsil edebilir.
Bir tane tutmak gerçekten bir koleksiyoncu için bir zevk. Hatta her bir öğenin ne anlama geldiğini ve her bir bölümün arkasındaki önemi web sitelerinde kontrol edebilirsiniz. Proje, sahiplerinin bunları çeşitli platformlarda kullanabilecekleri Metaverses genelinde şirketlerle ortaklık kurmayı keşfetme sürecinde olduğu için pazarlarda hız kazandı. Kesinlikle yatırım yapmak için en iyi Avalanche Avax NFT’lerinden biridir.

2. AVAX’ta ASTROKID ( Buradan alın )

Satın almak için EN İYİ Avalanche Avax NFT

Astrokid, 80’ler ve 90’ların neo-pop çizgi romanlarından esinlenen bir NFT’dir. 2015 yılında, markası için maskot yapmaya çalışan, ancak daha sonra bunları NFT olarak ortaya koyan Avustralyalı bir sanatçı tarafından yaratıldı ve beklentilerinin çok üzerinde satış yapmaya başladı. Şimdi yaratıcı, Polygon ve diğer blok zincirlerinde sınırlı sayıda NFT’lerin farklı varyasyonlarını başlatmayı planlıyor. 3306 çekirdek koleksiyon karakteri vardır ve NFT sevimli ve eğlencelidir. İlk aşama, herkesin AVAX NFT pazaryerlerinde satın alması veya teklif vermesi için zaten satışta. Bu sevimli parçalar, satın alınacak en iyi Avalanche Avax NFT’lerinden biridir.

3. WyndBlast NFT (buradan edinin)
Kat Fiyatı: 0.90

Satın alınacak en iyi AVAX NFT jetonları

WyndBlast, çığ blok zinciri üzerine inşa edilmiş, kazan-kazan çok oyunculu bir oyundur. Oyun Chronica Sola Verse’de geçiyor ve 1400 yılını temel alıyor. Genç bir savaş lordusunuz ve yaşadığınız ülkeye saldıran gemiler, ordular ve ejderhalarla savaşacak bir ekip oluşturmanız gerekiyor. Kullanıcının ödül olarak daha fazla NFT kazanabileceği veya farklı seviyelere ulaştıktan veya bir görevi yerine getirdikten sonra yeni NFT’ler kazanabileceği yetiştirme, işe alma ve dövme gibi çeşitli oyun içi aktiviteler vardır.
WYNDBLAST dünyasında, kullanıcıların kazanabileceği üç tür dijital varlık vardır (WYND, The RIDER ve EKİPMAN).
Wyndblast oyununun arkasındaki geliştirme ekibi, Chronica Sola Verse’de WyndBlast’tan sonra başka oyunların da olacağını söylüyor. Geliştiricilere göre, bu oyunda kazandığınız varlıkları, geliştiriciler tarafından oluşturulan diğer oyunlarda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu nedenle, mevcut dijital varlıkların bu hedefi yerine getirmek için yeterince çeşitli olmasını sağlıyorlar.

4. Parçacık – Aşk Havadadır by Banksy ( buradan alın )
Kat Fiyatı: 8.69 AVAX

Tutmak için En İyi Çığ AVAX NFT'leri

Ünlü Sanatçı Banksy’nin Love Is In The Air adlı eseri, koleksiyonda çığ altında 10.000 birime bölünerek 10.000 NFT olarak satılıyor. Resmin her inç/parçacığı bir NFT’dir. NFT koleksiyonu, gelirlerin hayır işi yapmak için Particle Foundation’a gideceği, kar amacı gütmeyen bir iyi niyet girişiminin parçası olarak oluşturuldu.
Banksy’nin ünlü 2005 sanat eserinin NFT’si, sahibine özel dijital mülkiyet hakkı verir. Ama asıl sanat eseri Parçacık vakfının gözetiminde olacaktı. NFT’ye sahip olmak, onlara özel çevrimiçi etkinliklere / parçacık vakfının ev sahipliği yaptığı galerilere erişim sağlayacaktır. Ayrıca NFT’yi istedikleri zaman görüntüleme hakkı verir. Ancak bu, onlara fiziksel resmin mülkiyetini vermeyecektir.
The Love Is In The Air NFT, NFT olarak sahip oldukları parçacığın seri numarası, QR kodu, tanımı ve koordinatlarını içeren bir koleksiyoncu kartı şeklinde olacaktır. Bunu satın alınacak en iyi çığ Avax NFT jetonlarından biri olarak düşünün.

5. AVAX’ta Fırat NFTs Koleksiyonu ( Buradan Alın )
Taban Fiyatı: 1.76 AVAX

Satın alınacak en iyi Avalanche Avax NFT'leri

Fırat, 2007 yılından bu yana Türkiye’nin ünlü bir çizgi roman kahramanıdır. Çizgi film, kendine ait bir dili ve dünya görüşü olan, herkesin çocukluğundan öyle ya da böyle bir bakış açısına sahip bu çocuğun hayatını anlatmaktadır.
Fırat’ın içinde bulunduğu her duruma bir cevabı vardır. Hiçbir travma yaşamaz ve başından sonuna kadar pozitifliğini korur. Fırat’ın şu ana kadar her biri en çok satanlar listesine giren 5 kitabı var. Fırat’ın hayatından yola çıkarak hazırlanan NFT, onu çeşitli ruh halleri, kıyafet ve diğer aksesuarlarla sergiliyor. NFT’deki karikatür tarzı benzersiz ve aynı zamanda komik.
Bu koleksiyon altında basılan yaklaşık 4666 NFT var ve 1761 sahibi koleksiyonu zaten satın almış görünüyor. Aşırı sevimlilik ile bu koleksiyon, yatırım yapılacak en iyi çığ avax NFT’leri listesine giriyor.

6. Verim Avı (Buradan Alın)
Taban Fiyatı: 0.06 AVAX

Satın alınacak en iyi Avax NFT'leri

Verim Avı, Avcılar ve Maceracılar olmak üzere iki varlığı olan blok zinciri oyunu kazanmak için bir oyundur. Maceracılar ormanda saklanan $GEM’i bulur ve avcılar maceracılara saldırmaya ve $GEM’i çalmaya çalışır. Oyun içinde mevcut olan bu $GEM jetonlarını stake edebilir ve basabilir ve onları daha fazla maceracı toplamak için kullanabilirsiniz.
Pazarda, oyunun karakterleri, aksesuarları ve diğer öğeleri, satın alınabilen ve takas edilebilen NFT’ler olarak mevcuttur. Piyasada 50.000’den fazla ürün listelenmiştir ve 25.185’in üzerinde AVAX değerinde NFT satılmıştır. Satın almak için bir P2E çığ Avax NFT arıyorsanız, bu odur.

7. Toonlands (buradan alın)
Kat Fiyatı: 0.92 AVAX

Toonlands, insanların rastgele oluşturulmuş binalarını ve yapılarını kurabilecekleri arazi parsellerine sahip merkezi olmayan bir oyundur. Bu binalar ve yapılar aynı zamanda NFT’lerdir.
Satın alan kullanıcı, dijital kripto varlığını kurabilir ve Toonlands Metaverse’de de ziyaret edebilir. Toonland, bu emlak NFT’lerinin onları satın almak isteyen müşterilere satılabileceği Decentraland gibidir. Toonland, gelecekte önemli bir meta evren olmayı hedefliyor ve bundan para kazanmanın tam zamanı.
Bu yazının yazıldığı sırada koleksiyon kapsamında 1217 adet ürün mevcuttu ve 83 adet AVAX değerinde işlem yapıldı. Blockchain oyunlarıyla ilgileniyorsanız, bu çığ Avax NFT’lerine göz atın

Other Languages:  English | Russian | German | Chinese | Spanish | Turkish | Korean

Summary
Satın almak için en iyi 7 Avalanche AVAX NFT jetonları
Article Name
Satın almak için en iyi 7 Avalanche AVAX NFT jetonları
Description
Avalanche, NFT'ler söz konusu olduğunda diğerlerine göre önemli bir avantajı olan bir Alt Blockchain gibidir. Avalanche'ın en önemli özelliklerinden biri, daha düşük işlem ücretleri sunması, işlemin hızının diğer blok zincirlerine kıyasla daha hızlı ve çevre dostu olmasıdır.
Author
Publisher Name
Fast & Clean
Publisher Logo
Tags from the story
, , ,
Written By
More from Amal Paul

Blockchain Startup Raises $4 Billion Without A Prototype

A Cayman Islands start-up has raised $4 billion, putting behind the world’s...
Read More