Satılık 9 popüler NFT. Gizli mücevherler ortaya çıktı


İster NFT’lere yatırım yapmaya yeni başlamış biri olun, ister dağınıklığı ortadan kaldıracak ve popülerliği artacak olanları tespit edecek kadar tecrübeli biri olun, bu makale, bunları belirlemek için harcanan zamandan tasarruf ederek size rehberlik edecektir. son zamanlarda çok fazla çekiş kazanıyorlar.

Satılık popüler NFT’lerden bazılarına bakalım

1. Keys To The Metaverse NFT (Buradan Alın)

Taban Fiyatı: 0.003 ETH

Keys To The Metaverse NFT, metaverse’deki popüler NFT’lerden biri olma yolunda olan süper harika NFT koleksiyonunun bir koleksiyonudur. Keys To Metaverse’i ilginç yapan şey, bunun sadece başka bir 8-bit grafik NFT olmaması, tarihi, kültürel veya önemli bir olayı tasvir etmesidir. Anahtarlar parçalara ayrılmıştır ve her parçanın arkasında bir hikaye vardır. Metaverse NFT’nin Anahtarlarını elinizde tutarsanız, Popüler NFT’lerin yapımcıları, her anahtarın önemini ayrıntılı bir şekilde anlatan bir site başlattı.

Şu anda bu NFT’lerin taban fiyatı 0,003 ETH’den başlıyor. Nispeten yeni olduğu için son 30 gün içinde her gün ortalama 3 anahtar satılmaktadır.

Satılık Metaverse NFT’lerinin Anahtarlarını arıyorsanız, Opensea’da ve diğer birkaç pazaryerinde mevcuttur. Opensea’da, ETH gaz ücretinden (işlem ücretlerinden) tasarruf etmek için K2M, Polygon blok zincirinde mevcuttur.

2. BitShadowz ( Buradan Alın )

Taban Fiyatı: 94 FTM

Southern Empire’ın BitShadowz’u, basılmaya hazır, yaratıcı bir 8-bit tarzlı karakter Generative Art NFT’leridir. Southern Empire’ın karakterleri, oyunlardan ve sokak dövüşçüsü, Dragon Ball Z ve Naruto gibi animelerden ilham alır. Bununla birlikte, her karakter, benzersizlik ve nadirlik yaratmak için serideki diğer karakterlerden karışık olarak eşleşen aksesuarlara sahiptir. Bitshadowz, Fantom Blockchain’de mevcuttur ve FTM jetonları ile ödeme yapılarak satın alınabilir.

1 Nisan’dan bu yana, madencileri NFT’leri NFTKEY pazarında 94 FTM taban fiyatıyla satışa çıkardı ve daha fazla kullanıcı, fiyatlar yükselmeden önce NFT’leri edinmekle ilgileniyor. Toplam işlem hacmi 30.26k FTM’de (46.75k USD) ve her gün Ortalama 45 NFT satılmakta veya işlem görmektedir. Bu makaleyi yazarken, ilk para basma turu sona erdi ve NFT’ler piyasada mevcut. İkinci tur, tarihin Açıklanacağı (TBA) yakında başlayacak.

3. Marslı kolonistler (Buradan Alın)

Kat Fiyatı: 439 BİR

Marslı Kolonistler, Blockchain oyunu kazanmak için oyna ve erken yerleşimciler (erken evlat edinenler) şimdiden yaklaşık 21.000 benzersiz arazi satın aldı. Yakında ikinci etabı çıkacak. Oyunun amacı, yapay zekanın Mars kolonisini ele geçirmesini ve insanlık üzerinde etkisini göstermesini durdurmaktır. Oyun, belirli hedeflere ve başarılara ulaşıldığında NFT’leri basacak.

NFTKEY pazarında satılan NFT’ler, Mars’taki kara NFT’lerini ve Marslı Kolonistleri içerir. Karakterlerin her birinin Cinsiyet, Maske, mikrofon tipi, meslek vb. özellikleri vardır. Bu faktörlere göre nadirlik de belirlenir. Sanat eseri karmaşık bir 2D çizimdir. NFT’nin taban fiyatı 439 ONE’dan (Harmony ONE blok zincirinin yerel para birimi) başlar. Şimdiye kadar, bu NFT tahsilatı için 2,5 Mn ONE değerinde işlem gerçekleşti.

4. Dengen Maymun Kulübü ( Buradan Alın )

Taban Fiyatı: 0.226 BNB

Degen Ape Club, Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerine inşa edilmiş NFT’lerden ilham alan 5.555 benzersiz pikselli Bored Ape Yacht Club koleksiyonudur. Tıpkı orijinal BAYC gibi, sanat eseri de kendilerine göre çeşitli özellik ve özelliklere sahip sıkılmış maymunların bir koleksiyonudur. Avantajı, bunların BAYC’lere kıyasla ucuz olması ve Pancakeswap’ın NFT bölümünde mevcut olmasıdır. BAYC’ye benzer Satılık NFT’ler arıyorsanız, gelecekte Popüler NFT’lerden biri olmadan önce Degen Ape kulübüne sahip olabilirsiniz.

Bu koleksiyonun taban fiyatı 0.226 BNB’dir ve toplam işlem hacmi 273.905 BNB’dir ve yalnızca 734 listelenen token bulunur, tokenlerin çoğu henüz basılmamış veya henüz listelenmemiş.

5. Purrnelopes Kır Kulübü ( Buradan Alın )

Taban fiyat: 0,44 ETH

Kediler! Kediler! Kediler! Purrnelopes, yalnızca özel bir NFT sahibi kulübü olan kedi severler için bir topluluk olmak istiyor. Purrnelopes NFT’ler, çeşitli görünümleri, ifadeleri ve ilginç kıyafetleri olan kedilerin illüstrasyonlarıdır. Projenin yaratıcıları ayrıca, NFT sahiplerine twitter ve discord’da popüler NFT’leri profil resimleri olarak ayarlamak için ödeme yapılması gerektiğine inanıyor. Yani, %60 NFT’leri satışa koyduklarında ve hepsi satıldığında, toplam miktarın %5’ini NFT sahipleri arasında dağıtacaklar. Nadir görünen pazaryerinde ve diğer yerlerden satın alınabilir

(Not: Ethereum blok zincirinde olduğu için çok fazla ETH gaz ücreti bekliyoruz :/ )

NFT projesi ayrıca, NFT sahiplerinin Ülke kulübünün projeleri ve gelecekteki yönleri ve yardım girişimleri hakkında oy kullanacağı bir DAO başlatmayı da istiyor. NFT’lerin toplam ticaret hacmi 4.373,75 ETH ve taban fiyatı 0,44 ETH olarak belirlendi.

6. Meta Toy Dragonz (Buradan Alın)

Kat Fiyatı: 1420 KLAY

Meta Toy Dragonz (MTDZ), 3d oyuncak animasyonları ve karakterlerden oluşan sanal bir metaverse dünyası olan Meta Toy World’de Sandbox Networks tarafından oynayarak kazanılan blok zincir oyunları ve diğer kullanımlar için oluşturulmuştur. Her MTDZ NFT, çeşitli borsalarda ve sanal dünyalarda oynamak, bahis yapmak, ticaret yapmak ve kazanmak için kullanılabilir. Meta Toy World, yakın gelecekte eksiksiz bir ekosistem inşa ediyor.

Klaytn blok zincirinde toplam 9.999 MTDZ NFT var ve taban fiyatı 1420 KLAY’den başlıyor. Şu ana kadar toplam 16.7 Mn KLAY değerinde işlem yapıldı. Bu NFT’leri satılık olarak almaya hazır mısınız?

7. Astraller (Buradan Alın )

Taban Fiyatı: 10.97 SOL

Astrals NFT koleksiyonları, tümü 3500 piksel çözünürlükte işlenen 200 özellik, 16 ırk ile 10.000 benzersiz 3d avatardan yapılmıştır. Karakterler, NFT’lerin her birinin arkasında benzersiz bir folklor ile yaratılmıştır. Astrals, her NFT için konsept sanatının illüstratör Damien Guimoneau tarafından hayata geçirildiği, topluluğun yardımıyla ortaklaşa oluşturulan bir projedir. Her Astral karakter NFT, size Galaxy DAO adlı yaratıcı DAO’ya erişim sağlar. Ayrıca NFT’yi stake edebilir ve bir yönetişim belirteci olan $GLXY ile ödüllendirilebilirsiniz. NFT, son derece ölçeklenebilir, hızlı ve gerçekten düşük işlem ücretleri sunan Solana blok zincirinde basılmıştır.

Piyasada listelenen NFT’lerin taban fiyatı 10,97 SOL’dir. Magic Den Marketplace’te şimdiye kadar toplam ticaret hacmi 86739.14 SOL’de bulunuyor. Bu yüksek kaliteli NFT’yi fiyat tavandan yükselmeden satın alabilirsiniz.

8. AvaxWarriors (Buradan Alın)

Kat Fiyatı: 0.47 AVAX

AVAXWARRIORS’un arkasındaki konsept, 2077 yılında ana karakter Alfa’nın bilincinin 8.888 klonlanmış versiyonunu yaratmasıdır. Her biri, bilincin kontrol edebileceği robotik bir giysiye yerleştirildi. Özünde, her Savaşçı, benzersiz özelliklere ve özelliklere sahip olan Alfa’nın asal bir görüntüsüdür. Rejimine, düzenine ve taleplerine göre çalışırlar. Görevleri, Alfa’yı ne pahasına olursa olsun savunmak ve insan türünün bilgisini ve evrimini ilerletmektir. Koleksiyonun tamamı, üzerine empoze edilen süper karakterle gerçek bir konum olan her NFT’nin arka planı ile foto gerçekçi bir çekiciliğe sahiptir.

AVAXWARRIORS, NFTTrade pazarında 0,47 AVAX taban fiyatı ile mevcuttur ve pazardaki 1.481 işlem aracılığıyla toplam satışlar 3017.37 AVAX değerindedir.

9. Zincir Canavarlar (Buradan Alın)

Taban Fiyatı: 0.07 AKIŞ

Canavarları evcilleştirmek mi istiyorsunuz? Bu kazanmak için oyun (P2E) MMORPG blok zinciri oyunu, bunu yapmanıza ve bundan kazanmanıza izin verecektir. Tipik olarak, Chainmons adlı canavarların yaygınlaştığı Ancora adlı 3D bir dünyaya sahip çok oyunculu oyun gibi bir pokemon gibi. Siz maceracı olarak etrafta dolaşıp onları yakalarsınız. Bittiğinde, zincirleri yükseltebilir veya diğer oyuncularla pazarda takas edilebilecek NFT’ler olarak nadir öğeleri dönüştürebilirsiniz. Tüm NFT’ler, işlemler ve oyun kilometre taşları Flow blok zincirinde saklanır.

Satılık NFT’lerin taban fiyatı, nadir piyasada 0,07 AKIŞTIR.

Summary
Satılık 9 popüler NFT. Gizli mücevherler ortaya çıktı
Article Name
Satılık 9 popüler NFT. Gizli mücevherler ortaya çıktı
Description
İster NFT'lere yatırım yapmaya yeni başlamış biri olun, ister dağınıklığı ortadan kaldıracak ve popülerliği artacak olanları tespit edecek kadar tecrübeli biri olun, bu makale, bunları belirlemek için harcanan zamandan tasarruf ederek size rehberlik edecektir.
Author
Publisher Name
Fast & Clean
Publisher Logo
Tags from the story
,
Written By
More from Amal Paul

Mercedes Cautious About Cars Without Pedals And Steering Wheels

With General Motors recently announcing that it has asked the US Department of...
Read More